flowers/black face mask - set

Je set dvoch dámskych tvárových masiek (rúšok) kvetinové a čierne, ktoré sú ručne vyrobené zo 100% priedušnej bavlny. Rúško farfalla mia je dvojvrstvové. Z vonkajšej strany ho zdobí nápis farfalla mia. Strih rúška je navrhnutý spôsobom, aby ste sa v ňom cítili komfortne. Rúško netlačí na nos, ani na ústa. V galérii nájdete ilustračnú foto na tvári, pre lepšiu predstavu. Rúško má po oboch stranách dostatočne dlhé šnúrky, ktoré sa viažu okolo hlavy. Šnúrkami je možné regulovať veľkosť rúška, ktoré vďaka nim sedí výborne. 

Rúško je možné zhotoviť aj v prevedení s gumičkou. Ak máte záujem o rúška s gumičkou, je to potrebné napísať do poznámky k objednávke. Gumička bude automaticky vo farbe šnúrky.

Bavlnu je možné prať aj žehliť a teda bavlna zaručuje opätovné používanie a bezpečnosť. Naše rúška odporúčame prať na 40 stupňov (rúška je možné prať aj na vyššej teplote, 4O stupňov je naša odporúčaná teplota, nakoľko dezinfikovať odporúčame práve prežehlením žehličkou) a následne vydezinfikovať prežehlením (naparením) na vysokej teplote. 

Typ čiernej šnúrky sa môže meniť, záleží od skladových zásob.

Pri balení vašich objednávok dbáme na maximálnu hygienu (rúško, rukavice).

Set rúšok posielame v darčekovom balení.

Veríme, že vám naše rúška sadnú ako uliate a budete sa v nich cítiť pohodlne.

 Vyrobené na Slovensku.

 

9€
skladom (max 1ks)
Množstvo
Kúpiť

#farfallamia

ďakujeme za vaše označenia na instagrame pod hashtagom #farfallamia a #farfallamiaoriginal